MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10381096
*
nr 1038 1096
Byrå
Teak, längd: 75 cm, djup: 38 cm, höjd: 70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:18:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 07:14:29
1
100 kr
16/5 15:32:23
2
Vinnande bud
16/5 15:33:10
1
250 kr
16/5 15:33:10
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44
-
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1096
Byrå
Teak, längd: 75 cm, djup: 38 cm, höjd: 70 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 07:14:29 | 1 | 100 kr |
16/5 15:32:23 | 2 | Vinnande bud |
16/5 15:33:10 | 1 | 250 kr |
16/5 15:33:10 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44 -
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45 -
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29